fbpx

Usługi

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy wspólnie ustalamy, jakie usługi będą niezbędne do realizacji założonych celów. Zawsze rekomendujemy tylko te, które są naprawdę niezbędne.

icon

Badania marketingowe

Badanie marketingowe to kluczowy element niemal każdego projektu. Sprawdzamy, co naprawdę myślą konsumenci i co kieruje ich decyzjami zakupowymi. Analizujemy wyniki i przekładamy to na realna działania, które dają rzeczywiste efekty.

Dowiedz się więcej
icon

Tworzenie marki

Zajmujemy się budowaniem marek od podstaw, jak i przekształcamy brandy już istniejące. Za cel stawiamy sobie tworzenie bestsellerów na rynku

Dowiedz się więcej
icon

Design marki

Kompleksowo budujemy pełen wizerunek marki. Dbamy szczególne o to, by wyróżnić się spośród produktów i usług konkurencji. Stawiamy na realne przyciągnięcie uwagi konsumentów.

Dowiedz się więcej
icon

Komunikacja marki

Spójność strategii i kreacji w komunikacji marki jest niezwykle ważna. To powód, dlaczego najpierw opracowujemy silną bazę strategiczną, by potem uzupełnić ją nieszablonową kreacją. Na koniec pracujemy nad niestandardowymi pomysłami egzekucji na promocję.

Dowiedz się więcej
icon

Strategia marki

Pierwszym krokiem dobrej strategii jest ustalenie celów biznesowych marki. Po ustaleniu tych punktów przygotowujemy, krok po kroku, szczegółowy plan realizacji tych zadań.

Dowiedz się więcej
icon

Doradztwo brandingowe

Wiemy, jak najlepiej stworzyć produkt i wprowadzić go na rynek. Badamy, w jaki sposób zwiększyć lojalność wobec marki. Analizujemy obecną sytuację marki na rynku i doradzamy, jak przekonać do niej konsumentów.

Dowiedz się więcej

Nasze kompetencje

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i przekształcaniu marek. Nasze sukcesy poparte są konkretnymi danymi oraz nagrodami branżowymi. Poznaj szczegółowo listę kompetencji agencji brandingowej PG Brand Reforming.

Corporate identity

Corporate identity to kompleksowa tożsamość firmy. W skład wchodzi logotyp, system identyfikacji wizualnej oraz adaptacje materiałów na różne nośniki. Całość poprzedzona jest wypracowaną strategią i pomysłami kreatywnymi.

Dowiedz się więcej

Projektowanie designu opakowań

Tworzymy design opakowań tak, by wyróżniały się na półce i wzbudzały zainteresowanie jeszcze przed zakupem. Dobrze zaprojektowane opakowanie charakteryzuje się tym, że konsument rozumie zalety produktu bardzo intuicyjnie.

Dowiedz się więcej

Food photography

Specjalizujemy się również w fotografii żywności. Mamy własne studio, w którym przygotowujemy wszystkie niezbędne packshoty.

Dowiedz się więcej

Web-design

Strona internetowa marki jest pierwszym miejscem, gdzie użytkownik trafia w poszukiwaniu informacji o marce lub produkcie. Wszystkie strony, które tworzymy, opracowujemy najpierw w oparciu o makiety UI i UX design. Pamiętamy też o budowaniu stron spójnie z pozycjonowaniem marki.

Dowiedz się więcej

Ilustracje

W zespole agencji brandingowej PG Brand Reforming są również ilustratorzy. Rysunki, które tworzymy, zawsze charakteryzują się oryginalnością i są spójne ze stylem marki.

Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie

Aby spozycjonować najlepiej markę, szukamy niszy i unikalnego komunikatu. Bazujemy na wynikach badań rynku, grupy docelowej i prezentowanego produktu lub usługi.

Dowiedz się więcej

Nazewnictwo/Naming

Słowa mają moc. W poszukiwaniach odpowiedniej nazwy dla marki inspirujemy się wieloma dziedzinami. Dążymy do tego, by nazwa wzbudzała emocje, pozytywne skojarzenia i była zrozumiała dla grupy docelowej.

Dowiedz się więcej

Agencja brandigowa

Czym się zajmuje agencja brandingowa? Czym się różni agencja brandigowa od studio graficznego albo od agencji reklamowej? Jak wygląda współpraca z agencją brandingową?

Dowiedz się więcej

Rebranding marki

Czasami marka potrzebuje odświeżenia wizerunku lub zmiany kierunku działań. W takiej sytuacji najpierw oceniamy aktualną sytuację, określamy zakres działań, budujemy strategię i taktykę koniecznych ruchów.

Dowiedz się więcej

Budowanie wizerunku marki

Dobry wizerunek marki to również wizerunek dobrego pracodawcy. Wiemy, jak sprawić, by firma była atrakcyjna dla obecnych i potencjalnych pracowników.

Dowiedz się więcej

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT