fbpx

Komunikacja
marki

Opracowujemy dokładny sposób relacji z obecnymi i przyszłymi konsumentami

Dobrze przygotowana komunikacja marki to umiejętne połączenie przemyślanej strategii i oryginalnej kreacji. Strategia pełni rolę podstawy do działań kreatywnych. Kreacja ma zadanie wygenerowanie nieszablonowych pomysłów uzupełnionych o innowacyjne środki promocji.

Komunikacja marki jest udana, jeżeli wywołuje u odbiorców określone emocje – dziwi, zaciekawia, zaskakuje, czy inspiruje. Oprócz tego komunikacja ma jeszcze jedno ważne zadanie – tworzy więź emocjonalna i system skojarzeń z marką.
Naszym zadaniem jest tworzenie brandów, które mają własne życie i odpowiadają na realne potrzeby konsumentów.

W ramach komunikacji marketingowej przygotowujemy:

· Kampanie reklamowe;
· content PR;
· Strategię komunikacji;

step

ETAP 1: ANALIZA PORÓWNAWCZA SYTUACJI BIEŻĄCEJ

Na początku staramy się zrozumieć miejsce marki na rynku. Analizujemy główne trendy, śledzimy rozwój branży. Badamy, jak konsumenci postrzegają dany produkt. Dowiadujemy się również, czego dokładnie wymaga od nas nasz zleceniodawca.

step

ETAP 2: OPRACOWANIE STRATEGII KOMUNIKACJI

Na podstawie danych analizy, przygotowujemy strategię promocji brandu. Wybieramy insight konsumencki, badamy kanały komunikacji i definiujemy przesłanie. To najlepsza droga na stworzenie skutecznego komunikatu.

step

ETAP 3: KREACJA

Stawiamy na kreatywność. Wiemy, jakie może to przynieść realne korzyści marce. Pomysły kreatywne łatwiej mogą zainteresować odbiorców lub przypomnieć o sobie po dłuższym czasie. Ten etap to liczne burze mózgów, wymiana myśli i idei, aby stworzyć naprawdę skuteczną strategię promowania marki produktu lub usługi poprzez komunikację

step

ETAP 4: PRODUKCJA

Dbamy o to, aby koncepcja kreatywna została prawidłowo wdrożona. Po akceptacji pomysłu kreatywnego, zajmujemy się przygotowaniem:
· key visuali
· strony internetowej
· wsparcia w przeprowadzeniu kampanii reklamowych
· innych nośników reklamowych

NASZE DOŚWIADCZENIE

Aby obejrzeć więcej naszych projektów, przejdź do zakładki z portfolio lub pobierz prezentację.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT