fbpx

Design marki

Kompleksowe tworzenie warstwy wizualnej brandu

Zajmujemy się całościowym tworzeniem designu marki. Opracowujemy od podstaw logotyp i obudowujemy go spójną identyfikacją wizualną na wszystkie wybrane nośniki. Zawsze zależy nam na wyróżnieniu się na tle konkurencji.

Design to nie tylko obraz. Warstwa graficzna produktu niesie ze sobą znacznie więcej; określa klimat, jest nośnikiem wiadomości, może wywoływać zaciekawienie lub zaskoczenie. Tworzenie odpowiedniego designu to jeden z ważniejszych etapów kreowania marki:

step

ETAP 1: ANALIZA

Zbieramy najlepsze przykłady designu marek z tej samej kategorii produktowej. Analizujemy konkurencję krajową i zagraniczną. Sprawdzamy, jak produkt jest postrzegany przez konsumentów.

step

ETAP 2: KREACJA I STRATEGIA

Na podstawie analizy opracowujemy potencjalne kierunki rozwoju designu marki. Po wspólnym wyborze właściwej drogi, tworzymy konkretne propozycje kreatywne.

step

ETAP 3: DESIGN

To jeden z najciekawszych etapów projektów. Wiemy, że do opiniowania projektów potrzeba kilku niezależnych poglądów. Dlatego staramy się, aby nad koncepcjami pracowały niezależnie różne zespoły projektantów.

step

ETAP 4: TESTY

Przy każdym projekcie zdecydowanie rekomendujemy testy wszystkich koncepcji. Testy odbywają się podczas badań konsumenckich. To najlepsza droga do uzyskania obiektywnej opinii na temat powstałych propozycji kreatywnych.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Aby obejrzeć więcej naszych projektów, przejdź do zakładki z portfolio lub pobierz prezentację.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT