fbpx

Doradztwo
brandingowe

Sprawdzamy, jak działa marka i sugerujemy możliwe zmiany

Analizujemy aktualną sytuację marki na rynku. Badamy, jak zwiększyć lojalność konsumentów. Doradzamy, jak efektywnie zmienić markę lub wprowadzić ją na nowo.

Każdy produkt lub usługa trafia często na okres recesji. To trudny czas dla firmy. Pomagamy podjąć decyzję, czy w takiej sytuacji warto stworzyć nowy produkt, czy też lepiej odświeżyć markę.
Podczas pracy nad doradztwem brandingowym stawiamy na wszechstronną analizę marki. Identyfikujemy problemy i wyzwania. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej stworzyć realne plany możliwych rozwiązań.

step

ETAP 1: ANALIZA PORÓWNAWCZA SYTUACJI BIEŻĄCEJ

Aby skonstruować najlepsze rozwiązania dla marki, musimy najpierw poznać źródło powstania problemu. Korzystamy z konkretnego zestawu metod i narzędzi badawczych. Na tym etapie zbieramy jak największą ilość informacji i analizujemy je.

step

ETAP 2: OPRACOWANIE REKOMENDACJI

Po analizie otrzymanych danych poszukujemy najbardziej efektywnych i unikatowych rozwiązań. Tworzymy algorytmy naprawy firmy. Wspólnie z klientem określamy zarys rekomendacji rozwiązań.

step

ETAP 3: WPROWADZENIE ZMIAN

W celu osiągnięcia pożądanych efektów dla firmy, opracowujemy szczegółowy plan działania i wdrożenia zmian.

step

ETAP 4: OCENA EFEKTYWNOŚCI

Każdy projekt powinien mieć jasno określony cel; przyciągnięcie nowych klientów, zwiększenie rozpoznawalności, czy podwyższenie wyników sprzedaży. Na bieżąco analizujemy wprowadzane zmiany i obserwujemy postęp. Pozwala nam to na osiągnięcie maksymalnej efektywności i wyznaczenie kolejnych działań.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Aby obejrzeć więcej naszych projektów, przejdź do zakładki z portfolio lub pobierz prezentację.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT