fbpx

Tworzenie marek

Skutecznie budujemy narzędzia biznesowe

Dobra marka to jedno z najlepszych narzędzi biznesowych. Naszym zadaniem jest kreowanie brandów, które stają się realnym wsparciem w biznesie.

Wiemy, w jaki sposób zmienić produkt lub usługę, by stał się bestsellerem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda konkurencja w kraju i za granicą. Coraz trudniej o uwagę konsumenta. Niełatwo wyróżnić się na półce i zdobyć nowych odbiorców. Wymagania klientów rosną wraz ze wzrostem konkurencyjnych marek. Dlatego tak istotne jest stworzenie marki, która się wyróżnia, ma swoją niszę i unikatowy wygląd.

W grupie PG Brand Reforming pomagamy naszym klientom realizować najbardziej odważne projekty biznesowe. Razem wybieramy kierunek działań. Naszym nadrzędnym celem jest kreowanie emocjonalnej i spójnej koncepcji wizualnej.

Tworzenie marki dzieli się na kilka podstawowych etapów:

step

ETAP 1: ANALIZA

To etap zbierania informacji o produkcie lub usłudze. Musimy dowiedzieć się wszystkiego o konkurencji, konsumentach i sytuacji na rynku. Wyróżniamy mocne strony produktu i definiujemy USP (unique selling point). Określamy też cechy marki i jej potencjał.

step

ETAP 2: POZYCJONOWANIE MARKI

Po analizie danych definiujemy, jak marka powinna wyglądać w przyszłości. Bardzo ważne jest, by na tym etapie doprecyzować nawet najdrobniejsze szczegóły wizerunku. W wyniku tych działań powstaje platforma marki i strategia ‌pozycjonowania marki.

step

ETAP 3: NAMING

Naming to jeden z ważniejszych etapów pracy nad nową marką. Opracowanie trafnej nazwy może znacząco wpłynąć na rozpoznawalność produktu na półce. Poświęcamy temu etapowi dużo uwagi. Tworząc nazwę pracujemy przy pomocy metod opartych na USP marki i jej pozycjonowaniu.

step

ETAP 4: DESIGN

Warstwa wizualna to główny kanał percepcji marki. Projekty graficzne to naturalna kontynuacja pozycjonowania produktu lub usługi. Obraz jest również nośnikiem wiadomości. Wszystkie koncepcje namingowe i designerskie sprawdzamy podczas badań z grupą docelową.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Aby obejrzeć więcej naszych projektów, przejdź do zakładki z portfolio lub pobierz prezentację.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT