fbpx
Minimalistyczne opakowanie z delikatnie wytłoczonym logo i metalicznymi akcentami odzwierciedla wyrafinowany i ekskluzywny charakter marki.
Stworzyliśmy nową markę kolorowych plastrów do nosa, które łączą w sobie styl i wygodę.
Naszym zadaniem zleconym przez PCBC był rebranding marki.
Sprawdź Engie - naturalny napój energetyczny, który doda Ci energii i rytmu na cały dzień!
Odkryj autentyczną wódkę z Europy Wschodniej - Woodker, stworzoną przez PG Reforming.
Projekt marki zdobył uznanie na międzynarodowych portalach opakowaniowych.
Poznaj historię marki Preyon i wejdż do jednej z najbardziej dynamicznych kategorii na rynku – gier i akcesoriów komputerowych.
Oxygin to nowy gin wzbogacany tlenem, który zachowuje jasny aromat jałowca i charakterystyczną gorycz, ale jest łatwy do picia.
Olejki CBD Freeco: Naturalne wsparcie Twojego zdrowia i dobrej kondycji.
Marka oferuje trzy produkty, które pozwolą Ci na pozbycie się stresu i bólu, a jednocześnie zwiększą koncentrację, relaks i energię.

Agencja Brandingowa w Katowicach

W Katowicach firma PG, specjalizująca się w brandingu, wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wyjątkowej kreatywności oraz skuteczności w kreowaniu marek, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również odnoszą sukces na rynku. Nasi doświadczeni specjaliści są mistrzami w tworzeniu unikalnych marek od podstaw, gwarantując, że każda z nich wyróżnia się na tle konkurencji i znajduje odzew wśród konsumentów. Ponadto doskonalimy istniejące marki, podnosząc ich atrakcyjność i efektywność.

Naszym celem w oddziale w Katowicach jest tworzenie marek, które zyskają miano ulubionych produktów wśród konsumentów. W tym celu stosujemy szereg metod i narzędzi, aby dokładnie poznać preferencje i potrzeby konsumentów oraz określić kluczowe wartości, które marka powinna odzwierciedlać. Dzięki takim działaniom, marki tworzone przez nas są skoncentrowane na potrzebach klientów, co przekłada się na ich sukces na rynku.

W sercu sukcesu naszej firmy w Katowicach leży kreatywność. Nasi projektanci posiadają umiejętność tworzenia niepowtarzalnych marek, które nie tylko odzwierciedlają charakter i wartości firmy, ale także wyraźnie odróżniają się od konkurencji. Dostosowujemy nasze strategie do potrzeb różnych branż i rynków, co sprawia, że nasze marki są skuteczne w każdym sektorze. Koncentrujemy się na tworzeniu autentycznych i trwałych marek, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się ich sukcesem przez długie lata.

Najnowsze projekty

Każdy projekt uczy nas czegoś nowego i daje szansę na pokazanie naszych umiejętności.
Sprawia nam to naprawdę dużo radości. Jaki jest tego efekt? Sprawdź nasze najnowsze projekty kreatywne i marketingowe w Katowicach.

Nasza Wiedza i Usługi

Podchodzimy do każdego projektu etapowo, podkreślając znaczenie profesjonalizmu na każdym kroku. W PG w Katowicach rozwinęliśmy szeroki zakres kompetencji.

Poznaj naszą kompleksową ofertę marketingowych i kreatywnych usług.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

KONTAKT

Agencja kreatywna PG w Katowicach

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zlecenia, podchodząc do każdego z nich z należytą uwagą. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy.

Zespół, graficy
proces kreatywny w agencji brandingowej
CEO Agencji Brandingowej
Grafik pracuje na komputerze
zespół agencji brandingowej
Grafik pracuje przy komputerze
Graficy w biurze agencji pracują na komputerze

Opinie naszych klientów

Nowe logo, opakowanie i strona internetowa zaprojektowana przez agencje brandingową PG sprawiają, że otrzymuję liczne komplementy niemal cały czas.  Zespół projektowy był wysoce profesjonalny i zmotywowany. W czasie trwania projektu byli zawsze dostępni, otwarci na feedback i z chęcią wprowadzali zmiany, o które prosiłem.

David Parvey
Founder, FREECO

Piękne opakowanie zaprojektowane przez agencje brandingową PG jest motorem napędowym sprzedaży. Świeże spojrzenie na design sprawiło, ze stworzyliśmy ponadczasowy projekt. Doceniam także zarządzanie projektem: koszty, deadline’y oraz zakres prac były przejrzyste od samego początku.

Sahar Karoubi
Founder, Bambuyu

Agencja brandingowa PG Branding pomogła nam zbudować spójny wizerunek marki na wszystkich platformach. Bardzo skutecznie rozwiązali wyzwania, z którymi mierzyła się nasza marka. Sprawna komunikacja, wszystko dostarczone na czas.

Оksana Kostenko
Sr. Brand Manager, Bulbash Llc.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT