fbpx

Strategia
marki

Opracowujemy wszystkie elementy strategiczne wraz z planem ich realizacji

Ustalamy cele i określamy platformę marki. Gotowa strategia jest wstęp do działań kreatywnych.

Marka to nie tylko nazwa, logotyp i system identyfikacji wizualnej. Marka to emocjonalna więź z konsumentem. To także skojarzenia, nastrój, ton, który przekazujemy wraz z produktem. Całość tworzy pełen wizerunek.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie:

• tworzenia marek FMCG
• tworzenia marek B2B dla towarów i usług
• tworzenia wizerunków pracodawców

step

ETAP 1: ANALIZA WSTĘPNA

Analiza wstępna składa się z dwóch części. Pierwsza к tzw. ‘desk reaserch’. Badamy środowisko konkurencji i aktualne pozycjonowanie marki. Identyfikujemy globalne trendy w branży, w której działa firma. Drugim etapem są badania terenowe. Dzięki nim dowiadujemy się, jak markę postrzega grupa docelowa.

step

ETAP 2: OPRACOWANIE STRATEGII

Zebranie powyższych danych pozwala nam na stworzenie całościowego portretu brandu. Określamy główne elementy strategii i planujemy realizację. Ten etap kończymy kompletnym planem wdrożenia strategii.

step

ETAP 3: WDROŻENIE STRATEGII

Zależy nam na tym, aby każdy brand, który tworzymy, osiągnął sukces na rynku. To powód, dla którego, oprócz rekomendacji, przygotowujemy dla klientów pakiety szkoleń. Szkolenia te ułatwiają samodzielne wdrażanie strategii i dopasowywanie jej do dynamicznie zmieniających się wymagań rynku.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Aby obejrzeć więcej naszych projektów, przejdź do zakładki z portfolio lub pobierz prezentację.

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT