fbpx
POLZA

POLZA

Zdrowe żelki

PG Reforming na zlecenie firmy Krasny Pishevik stworzył od podstaw zupełnie nową markę zdrowych żelków.

Badania globalnych trendów mocno podkreślają rosnące znaczenie kategorii zdrowych przysmaków. Nasz własny reaserch i badania z konsumentami potwierdziły dużą chęć do dostępu do tzw. “zdrowych słodyczy”. Wyniki badań utwierdziły Krasny Pishevik w decyzji o stworzeniu nowej marki – zdrowych żelków. 

Razem z klientem opracowaliśmy 5 smaków warzywnych żelków: dynia, seler, kukurydza i marchew. Byliśmy odpowiedzialni również za nazwę produktu. “Polza” oddaje to, co najważniejsze w żelkach – więcej wartości odżywczych i więcej korzyści zdrowotnych. 

Projekt opakowania oparliśmy na koncepcji “botanicznej encyklopedii”. Wszystkie ilustracje na opakowaniach przypominają stronę z encyklopedii. Bloki tekstowe wyjaśniają, dlaczego żelki mają zdrowe właściwośc

Klient:

JSC Krasny Pishevik

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

POLZA image
POLZA image
POLZA image
POLZA image
POLZA image
POLZA image
POLZA image

Klient:

JSC Krasny Pishevik

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT