fbpx
Freeco

Freeco

Freeco - harmonijne połączenie naturalności i nauki, które spowoduje, że poczujesz się zdrowy oraz uwolni cię od stresu i bólu

Olejki CBD to naturalne ekstrakty z konopi indyjskich, które mogą być stosowane na bóle mięśniowe, artretyzm, napady lękowe oraz inne objawy chorobowe.

Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że jedną z nisz na rynku, którą może zająć nowy produkt jest jego uniwersalność. Ta konkretna cecha odpowiada specyfice produktu, gdyż mogą go stosować zarówno ludzie, jak i zwierzęta. Dodatkowo ma on szerokie spektrum działania. Produkt ten w głównej mierze adresowany był do ludzi sukcesu, których życie pełne jest stresujących sytuacji. Zadaniem naszego produktu jest wyeliminowanie negatywnych skutków, takich jak wspomniany stres, rozproszenie uwagi czy zmęczenie, które znacznie obniżają jakość życia i uniemożliwiają funkcjonowanie we własnym tempie.

W związku z powyższym istotą marki jest “harmonijne połączenie naturalności i nauki które sprawi, że poczujesz się zdrowy oraz uwolni cię od stresu i bólu.” W naszej linii znajdują się trzy produkty, które charakteryzują się szerokim spektrum działania, począwszy od wpływu na koncentrację i skupienie, poprzez relaks, a skończywszy na wpływie na motywację do działania i energię.

Klient:

Free Company, LLC,
USA

Freeco image

Projekt opakowania bazuje na abstrakcji, której głównym zadaniem jest zobrazowanie sposobu działania olejku. Biały kolor opakowania kojarzy się z medycyną i czystością. Abstrakcja zaś nadaje marce oryginalności oraz jasności.

Logo marki odzwierciedla kategorię produktu. Opływowy kształt liter kojarzy się z płynnym stanem skupienia, stanowią one także swoistą metaforę wpływu olejku na konsumenta. Reasumując, analizując projekt opakowania można zauważyć równowagę pomiędzy nauką a naturalnością, która zawiera się w istocie marki. Natomiast nazwa Freeco kojarzy się z wolnością, co umożliwia szerokie, a zarazem właściwe zrozumienie istoty pozycjonowania firmy.

Projekt identyfikacji wizualnej, web-design strony oraz szata graficzna opakowania marki Freeco zostały wyróżnione na popularnych portalach z branży opakowaniowej World Brand Design SocietyPackaging of The World  | TheDieline.com

 

Freeco image
Freeco image
Freeco image
Freeco image
Freeco image Freeco image
Freeco image
Freeco image Freeco image
Freeco image
Freeco image
Freeco image

Klient:

Free Company, LLC,
USA

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT