fbpx
Global Developement

Global Developement

Commit and Deliver!

Wargaming po raz kolejny zgłosił się do nas z ciekawym projektem. Dział rozwoju firmy potrzebował nowej tożsamości wizualnej. Powstała oprawa graficzna miała być spójna z identyfikacją firmy.

Dział Global Development miał już wcześniej swoje hasło: “Commit and Deliver!”. Znaczenie tego motto miało być również zaszyte w nowo powstałych konceptach designerskich. 

PG Reforming stworzyło nowy znak dla działu. W logotypie jest ukryty znak samego Wargaming. Jego kształt jest podobny do oznaczeń produktowych marki. W środku możemy zauważyć pięcioramienną gwiazdę zbudowaną ze strzałek. To symbol sukcesu pracy zespołowej. Chcieliśmy uchwycić tutaj odzwierciedlenie rozwoju i dynamicznego ruchu. 

Elementami uzupełniającymi są ukośne linie. Symbolizują one procesy tworzenia i rozbudowywania gier komputerowych.

Klient:

Wargaming

Usługa:

Corporate Identity

Global Developement image
Global Developement image
Global Developement image

Klient:

Wargaming

Usługa:

Corporate Identity

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT