fbpx
On my way!

On my way!

Najszybsza droga do kanapki z masłem orzechowym i dżemem

Najszybsza droga do przygotowania kanapki z masłem orzechowym i dżemem

Na wypadek gdybyś zgłodniał – nasza nowa koncepcja będzie w sam raz! Jest to bardzo interesujący produkt, więc warto przyjrzeć mu się bliżej.

Kanapka z masłem orzechowym i dżemem – to istna klasyka, jedna z najpopularniejszych przekąsek w USA od lat 50-tych. Coraz bardziej zyskuje ona na popularności również na innych rynkach. To tania i bardzo prosta w przygotowaniu kanapka. Wystarczy wziąć kilka kromek chleba, posmarować jedną z nich masłem, drugą dżemem i Twoja perfekcyjna kanapka jest już gotowa.

Czy może być lepiej?

On my way!  to marka wygodnego masła i dżemu w saszetkach. Można bez problemu zabrać je ze sobą i przygotować swoją ulubioną kanapkę, kiedy i gdzie tylko się chce. OMW! oferuje łatwy i wygodny sposób zabezpieczenie lunchu przed rozbiciem lub zgnieceniem w torbie. Sama nazwa wskazuje na ideę produktu. Z kolei wesołe ilustracje podkreślają nie tylko dobry smak produktu, lecz również potrafią rozpogodzić i zainteresować dziecko w czasie codziennych dojazdów.

 

Na ten moment dostępne są cztery produkty: masło orzechowe i masło migdałowe, dżem jagodowy i dżem truskawkowy.

 

Ciesz się możliwością najszybszego przygotowania kanapki z masłem orzechowym i dżemem w wygodniej formie.

O tym projekcie jeszcze można poczytac na portalu Packaging of The World

Klient:

On my way!
Stany Zjednoczone

On my way! image
On my way! image
On my way! image
On my way! image
On my way! image
On my way! image
On my way! image
On my way! image
On my way! image

Klient:

On my way!
Stany Zjednoczone

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT