fbpx
Super Skills

Super Skills

Zręczność i szybkość myślenia

Zręczność i szybkość myślenia

Super Skills to bardzo zabawna gra planszowa, mieszcząca 120 gier nastawionych na rywalizację w jednym wyrafinowanym pudełku. Dzięki temu, idealnie nadaje się na każdą imprezę lub wieczór w rodzinnym gronie. Projekt opakowania został opracowany w taki sposób, aby oddawał klimat gry. Naszym celem było podkreślenie dynamiki każdego wyzwania, jakie na nas czeka w Super Skills. Opracowując pudełko postaraliśmy się również o właściwe zaprezentowanie reguł i materiałów informacyjnych do gry.

Przednia kompozycja składa się z podstawowych elementów gry: pałeczek, kubków, kości do gry, kompaktowej klepsydry i talii kart z wyzwaniami. Niemniej wewnątrz opakowania można znaleźć więcej dodatkowych składników takich jak: liny, opaski na oczy, dwa zestawy kubków, piłeczki ping-pongowe i inne.

Kolory na opakowaniu nawiązują do jego zawartości. Wszystko jest niebieskie i żółte przez co doskonale ze sobą kontrastuje i jest dobrze widoczne. Dobrze skomponowana całość sprawia, że projekt wygląda radośnie, zachęca do zabawy i świetnie się eksponuje na sklepowych regałach.

Projekt stworzony przez agencję brandingową PG został doceniony na Świecie. Showcase został opublikowany na portalach poświęconych opakowaniom i designu.
Sprawdź, co eksperci sądzą o tym projekcie na portalu Packaging of The World 

 

 

Klient:

Super Skills,
Słowacja

Super Skills image
Super Skills image
Super Skills image
Super Skills image
Super Skills image
Super Skills image
Super Skills image

Klient:

Super Skills,
Słowacja

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT