fbpx
Fantasty

Fantasty

Fantastyczne produkty keto w super opakowaniach

Nasz stały kanadyjski Klient stworzył serię nowych produktów keto: gorąca czekolada, białko w proszku oraz mieszanka do ciasta. Postawiono przed nami zadanie stworzenia nazwy dla tej nowej marki oraz designu opakowań.

Projekt rozpoczęliśmy od opracowania nazwy. Tak innowacyjny produkt wymagał nieszablonowego nazewnictwa. Chcieliśmy podkreślić genialne połączenie zdrowych składników zamknięte w jednej saszetce wraz z pysznym smakiem. W ten sposób zestawiliśmy ze sobą wyrażenia „fantastic” („fantastyczny”) oraz „tasty” („smaczny”). W efekcie powstało „Fantasty”, czyli niesamowicie smaczny produkt keto. Nazwa na tyle spodobała się naszemu Klientowi, że zarejestrował nową firmę jako Fantasty Foods. 

Projektując opakowania Fantasty musieliśmy zmierzyć się z koniecznością umieszczenia wielu informacji na jednej małej paczce. To wymóg, którego po prostu nie da się ominąć. Wiemy jednak dobrze, że bloki tekstowe na pudełkach nie przyciągają uwagi konsumentów. Naszym celem było dodanie prawdziwych emocji w warstwie wizualnej. Skupiliśmy się na tym, by udowodnić, że Fantasty jest dla każdego, niezależnie od wieku, zainteresowań, czy sposobu życia. Z tego powodu na opakowaniach pojawiają się różni bohaterowie. Są tu zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i rodzice, czy pracownicy w biurze. Każdy może tu odnaleźć choćby cząstkę siebie. 

Ilustracje na saszetkach dopasowaliśmy do okazji spożycia. Mieszanki ciast i gorącą czekoladę połączyliśmy z relaksem, przyjemnością, chwilą dla siebie. Białko z kolei sparowało się z różnymi rodzajami aktywnościami. Parasolem wizualnym stał się kod graficzny, który jasno opowiada, że Fantasty jest idealny do spożycia na każdą okazję – sport, podróż, praca, nauka, czy też odpoczynek. 

Postawiliśmy na modne pastelowe kolory. Dobraliśmy do nich unikalne ilustracje postaci. Wybraliśmy zabawną, ale też emocjonalną nazwę. Całość sprawia, że produkt staje się widoczny na sklepowych półkach i od razu buduje pozytywne konotacje. 

Klient:

Fantasty Food, Canada

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image Fantasty image Fantasty image Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image
Fantasty image

Klient:

Fantasty Food, Canada

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT