fbpx
Comeforta

Comeforta

Siła komfortu

Uwielbiamy współtworzyć marki, które zmieniają codzienną rzeczywistość i dają realną poprawę stylu życia.

Z tego powodu zadanie, które postawiła przed nami Comeforta, zainteresowało niemal każdego w zespole PG Reforming. Comeforta stworzyła innowacyjne klimatyzatory z nowoczesną technologią odzyskiwania ciepła. Naszą rolą była koncepcja marki tych urządzeń. 

Nowy produkt nie miał praktycznie konkurentów na rynku. Takie urządzenie nie było znane ludziom, dlatego musieliśmy najpierw wytłumaczyć, jak to działa i jakie może przynieść korzyści. Klimatyzator analizuje stężenie, temperaturę i wilgotność w domu. W zależności od wyników dobiera odpowiedni tryb pracy. 

Doskonale wiemy, jakim dotkliwym problemem jest nieczyste powietrze w dużych miastach. Badania na całym świecie mówią jasno – spaliny, kurz, hałas, pyłki wpływają na nas wyjątkowo niekorzystnie. Niezdrowe powietrze dostaje się do naszych mieszkań. Każdy chciałby się od tego uchronić. Nie zawsze jednak znamy sposoby na walkę ze złymi skutkami oddziaływania środowiska. 

Z rozwiązaniem przyszła do nas Comeforta. Nasz strategiczny punkt wyjścia opierał się na tym, że marka dba o zdrowe oddychanie w naszych domach. Klimatyzator to komfort, dobre samopoczucie i inteligentna technologia.

Klient:

Ventmcom

Usługi:

Pozycjonowanie
Naming
Corporate Identity

Comeforta image
Comeforta image

Do tak innowacyjnego projektu podeszliśmy kompleksowo. Po pierwsze – dokładnie opisaliśmy segmenty grup docelowych. Po drugie – w ramach strategii wybraliśmy odpowiednie kanały promocji i opisaliśmy obecność marki w  touchpointach. Po trzecie – stworzyliśmy nazwę i szczegółowy system identyfikacji. 

Nazwa “Comeforta” oddaje kwintesencję idei – “siła komfortu”. To komfort, który może być obecny w Twoim mieszkaniu lub biurze. Logotyp z kolei skupia się na pokazaniu mechanizmu działania urządzenia. To stały obieg powietrza w pomieszczeniu. Szeryfowe litery “o” w znaku  sugerują innowacyjną technologię maszyn. Pomarańcz z kolei to symbol energii, dobrego nastroju i komfortu. Czarny kojarzony jest z nowoczesnością.

Comeforta image
Comeforta image
Comeforta image
Comeforta image
Comeforta image
Comeforta image

Klient:

Ventmcom

Usługi:

Pozycjonowanie
Naming
Corporate Identity

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT