fbpx
TOWL

TOWL

Oryginalny design chusteczek antybakteryjnych

Uwielbiamy takie wyzwania. Jak stworzyć nowoczesny design dla poważnego produktu?

TOWL to chusteczki antybakteryjne. Naszym zadaniem było połączenie lekkości trendów w designie z tematem maksymalnej dezynfekcji.

TOWL to produkty, które od razu mają być kojarzone z czystością. To powód, dla którego postawiliśmy na biel oraz niebieski. Barwy od razu budują powiązanie z medycyną oraz sterylnością. Aby uzyskać wyrazistość dodaliśmy pomarańczowe stemple. Kontrast barw pozwala na znacznie większą widoczność produktu na sklepowych półkach. Wszystkie informacje na opakowaniu podane są przejrzysty i czytelny sposób. 

W prostym i minimalistycznym logotypie ukryliśmy ikonę kropli. Tym samym od razu sugerujemy kategorię produktową marki. Widoczne wycięcie w kształcie plusa pozwala na zajrzenie odbiorcy do środka pudełka.

Client:

QYK Brands, USA

Services:

Packaging Design

TOWL image
TOWL image
TOWL image
TOWL image
TOWL image
TOWL image
TOWL image

Client:

QYK Brands, USA

Services:

Packaging Design

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT