fbpx
Straws

Straws

Koniec z plastikowymi słomkami

Ochrona środowiska jest naszym obowiązkiem.

W samych Stanach Zjednoczonych zużywa się codziennie 500 milionów plastikowych słomek. Według badań One Less Straw co roku w wyniku połykania plastikowych części ginie 100 tysięcy zwierząt morskich i milion ptaków. Naszym ludzkim obowiązkiem jest poszukiwanie rozwiązań, aby zmienić tę sytuację. PG Brand Reforming dołącza swoją cegiełkę, by zmienić świat na lepsze. Stworzyliśmy biodegradowalną alternatywę dla plastikowych słomek.

Nasz produkt to STRAWS, czyli po prostu „słomy”. To suszone łodygi spakowane w tekturowe pudełko pochodzące w 100% z recyklingu. Ze słomek można korzystać pijąc napoje zimne, jak i gorące. Słomki nie moczą się i nie mają smaku.

Inspirację znaleźliśmy w naszych historiach z dzieciństwa. Wielu z nas pamięta gorące lato na wsi. Ze wzruszeniem wspominamy picie świeżego mleka przez słomki kłosów z pola. Teraz, gdy jesteśmy już dorośli i bogatsi o wiedzę na temat ratowania świata, pragniemy powrócić do naszych korzeni.

Klient:

Wearegreen sp. z o.o.

Usługa:

Naming
Packaging Design

Straws image
Straws image Straws image

W słowiańskich tradycjach istotną rolę odgrywa tworzenie amuletów w kształcie pajączków. To dekoracje budowane z suszonych łodyg. Do dzisiaj w niektórych domach w Europie Wschodniej można je znaleźć na ścianach. Możesz je również zobaczyć na opakowaniach naszych słomek. Amulety przez wiele stuleci broniły mieszkańców przed pożarami, huraganami i innymi klękami żywiołowymi. Dzisiaj znak Straw pokazuje, jak chroni przyrodę.

Straws image
Straws image Straws image
Straws image
Straws image
Straws image
Straws image
Straws image

Klient:

Wearegreen sp. z o.o.

Usługa:

Naming
Packaging Design

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT