fbpx
Rings Uważne Perfumy

Rings Uważne Perfumy

Pomysł na design dla lepszego świata

Pomysł na design dla lepszego świata

Jesteśmy poruszeni wpływem globalnego ocieplenia, jednak wiele osób wybiera ignorowanie jego konsekwencji. Jednak przymykając na ten problem oko, ryzykujemy, że stracimy go na zawsze.

W ostatnich czasach na całym świecie miały miejsce liczne niszczycielskie pożary lasów, od Syberii i Australii po Kalifornię, Grecję i Turcję.

Rings to marka perfum, która stara się zwiększać świadomość na temat znaczenia ochrony i odbudowy lasów. Projekt logo zawiera słoje roczne, symbolizujące upływ czasu, które stają się widoczne dopiero po śmierci drzewa. Słoje te przypominają również odciski palców, podkreślając unikalność każdego drzewa i wspierając ideę wyjątkowości każdego lasu.

Co sprawia, że lasy są wyjątkowe? Ich zapach. Linia perfum może zawierać różne zapachy, z których każdy odpowiada konkretnemu lasowi, na przykład z nutami cytrusowymi dla Kalifornii lub ziemistym aromatem mchu dla Syberii. Dodatkowo same słoje mogą różnić się między produktami, tworząc unikalny wzór dla każdego przedmiotu w linii.

Warto zauważyć, że w palecie kolorów używamy gradientu brudnej benzyny jako dodatkowego elementu narracyjnego. Rings to produkt współczesnego świata, a my celowo podkreślamy wyzwania, z jakimi się mierzymy, takie jak spalone lasy, wycieki ropy i mikroplastiki. Naszym celem jest przypomnienie ludziom o znaczeniu ochrony tego, co wciąż możemy zobaczyć i czym  możemy się cieszyć.

Rings Uważne Perfumy image
Rings Uważne Perfumy image
Rings Uważne Perfumy image
Rings Uważne Perfumy image
Rings Uważne Perfumy image Rings Uważne Perfumy image
Rings Uważne Perfumy image
Rings Uważne Perfumy image
Rings Uważne Perfumy image

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT