fbpx
PREYON

PREYON

Lataj wysoko z Preyon Gaming Accessories!

Lataj wysoko z Preyon Gaming Accessories!

Marka Preyon została stworzona od zera. Po analizie rynku, nasz klient postanowił wejść do jednej z najbardziej dynamicznych kategorii – gier komputerowych oraz akcesoriów z nimi związanych.

Naszym zadaniem było stworzenie nazwy marki, koncepcję projektu logo i tożsamości korporacyjnej, opakowania, nazwy praz opisy dla ponad 30 produktów w portfolio marki.  Byliśmy również odpowiedzialni za przygotowanie całości do druku.

Nazwa Preyon odnosi się do słowa „zdobycz”, ale dzięki końcówce „on” dodajemy więcej dynamiki temu słowu.

Marka mówi o poszukiwaniu zwycięstwa i zwyciężaniu (w tym przypadku zwycięstwo w grze jest główną nagrodą dla gracza). Ogólny styl wizualny jest inspirowany futurystyczną estetyką wojskową, a głównym pomysłem całej marki są „ptaki drapieżne”.

Logo marki symbolizuje drapieżnika w locie. Z kolei wszystkie nazwy produktów są związane z motywem powietrznym: są to nazwy ptaków, nazwy wiatrów i warunków pogodowych.

Matowe elementy graficzne w projekcie opakowania – odważne odniesienie do najnowszych samolotów bojowych, których powłoka składa się z materiałów kompozytowych.

Nasz projekt został uhonorowany na stronie internetowej Design Rush jako jedno z najbardziej innowacyjnych osiągnięć w dziedzinie projektowania opakowań dla branży gamingowej.

Klient:

Morele.pl

PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image
PREYON  image

Klient:

Morele.pl

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT