fbpx
Bonnie Prince

Bonnie Prince

Szkocka whisky z prawdziwą szkocką duszą.

Bonnie Prince to nazwana na cześć szkockiego bohatera najprawdziwsza szkocka whisky.

Charles Edward Stewart, nazywany przez Szkotów Bonnie Prince, był ważną postacią w historii swojego narodu. Odegrał on istotną rolę w walce o niepodległość, którą Szkocja toczyła z angielską dynastią hanowerską. Jako przywódca buntu przeciw Anglikom, Bonnie Prince stał się popularnym bohaterem ludowym. Jego historia ma także swoje polskie korzenie, ponieważ był on prawnukiem polskiego króla Jana III Sobieskiego.

Celem naszych działań było stworzenie projektu, który odzwierciedliłby zarówno specyfikę produktu, jak i podkreślił żywy i odważny charakter marki. Cel ten udało się  uzyskać między innymi poprzez stworzenie pełnej dynamizmu i energii etykiety. Całość prac zaowocowała wykreowaniem rozpoznawalnej i wyróżniającej się wśród konkurencji marki whisky Bonnie Prince.

Głównym elementem projektu stała się autorska ilustracja stylizowana na historycznych portretach. Dodatkowo została ona urozmaicona batalistycznymi wątkami tak, aby podkreślić moc i szlachetność kryjącego się w butelce trunku. W celu wyeksponowania bogatej złoto-brązowej barwy whisky, użyto ciepłej palety kolorów. Wizerunek marki nasuwa skojarzenia z przeszłością, produkcją rzemieślniczą i wysoką jakością. Dzięki temu konsument ma możliwość poczucia prawdziwego ducha Szkocji.

Usługi:

Packaging Design
Ilustracje

Klient:

Stilnovisti, Polska

Bonnie Prince image
Bonnie Prince image
Bonnie Prince image Bonnie Prince image
Bonnie Prince image
Bonnie Prince image

Usługi:

Packaging Design
Ilustracje

Klient:

Stilnovisti, Polska

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT