fbpx
Bambuyu

Bambuyu

innowacyjna marka, która odpowiada na globalne wyzwanie ekologiczne

BambuYu to innowacyjna marka, która odpowiada na globalne wyzwanie ekologiczne - wylesianie. Bambusowy papier toaletowy jest dosyć nietypowym produktem, który przy bliższym poznaniu przyciąga uwagę nie tylko właściwościami, ale też wyglądem.

Kolorowe wzornictwo oparte na najnowszych trendach w designie natychmiast przyciąga wzrok. Wyraziste kolory, kontrastujące ze sobą połączenia i modne odcienie sprawiają, że marka zdecydowanie wyróżnia się w swojej kategorii produktowej. Efektowny wygląd ma przyciągnąć uwagę i zainteresować konsumenta produktem. We wzornictwie przeważają symetryczne kształty, które przyczyniają się do śmiałego ale przyjaznego wizerunku marki. Przejrzysty design nadaje marce odwagi, emocjonalności, a jednocześnie nowoczesności. Natomiast właściwości produktu sprawiają, że marka Bambuyu wspiera świadomy wybór oraz zwiększa zaangażowanie w codzienne wyzwania środowiska naturalnego.

Nasz projekt został uznany jako innowacyjny oraz został wyróżniony na portalach opakowaniowych na całym świecie TheDielinePackaging of the WorldWorld Brand Design Society

Klient:

BambuYu, United Arab Emirates

Bambuyu image
Bambuyu image
Bambuyu image
Bambuyu image Bambuyu image
Bambuyu image Bambuyu image
Bambuyu image
Bambuyu image Bambuyu image
Bambuyu image

Klient:

BambuYu, United Arab Emirates

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT