fbpx
ENGIE

ENGIE

Naturalne energetyki

Pełni energii zaprojektowaliśmy logotyp oraz opakowanie dla naturalnego napoju energetycznego Engie. To pięć różnych smaków zamkniętych w kolorowych puszkach.

Engie to naturalne pobudzenie. Napój, dzięki zawartości guarany, dodaje energii i nadaje rytm na cały dzień nowych wyzwań. Nie zawiera w sobie cukru ani sztucznych substancji. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają lepszych wersji energetyków dostępnych na rynku.

Postawiliśmy na kolory. Już sam logotyp występuję w różnych wariantach kolorystycznych, w zależności od smaku. Odnieśliśmy się stylem do klasyków z poprzednich dekad. Miękka forma, zawijasy nadają znaku marki humoru.

Smaki rozróżniliśmy kolorami. Paleta barw jest bardzo charakterystyczna, lekko kieruje się w stronę pasteli. Sprawia to, że produkt znacznie wyróżnia się na sklepowej półce.

Wszystkie puszki „ubraliśmy” w ilustracje. Wspólnym mianownikiem bohaterów na opakowaniach jest ruch; każdy akurat to jedzie na deskorolce, to gra w siatkówkę, to idzie na plażę. Naszym celem było podkreślenie działania produktu w obrazkach na puszkach.

Energii dodaliśmy również samej etykiecie produktu. To, co najbardziej istotne, zaznaczyliśmy ręcznie podkreśleniem lub zaznaczeniem. Dodatkowo, na potrzeby rozróżnienia smaków, stworzyliśmy pięć ikon – drinków. Każdy z nich reprezentuje inny smak.

Klient:

Intermate Media GmbH, Germany

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image
ENGIE image

Klient:

Intermate Media GmbH, Germany

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT