fbpx

Cześć, jesteśmy – PG Brand Reforming!

PG Brand Reforming to międzynarodowa agencja brandingu strategicznego. Kreujemy marki lub tworzymy je nowo. W każdym projekcie stawiamy na silną strategię. Całość uzupełniamy przemyślanym planem na długoterminową komunikację.

our team

Założyciele

Założyciele PG Brand Reforming Company to konsultanci z wieloletnim doświadczeniem brandingowym. Są prelegentami na konferencjach branżowych i członkami jury konkursów reklamowych na całym świecie. Mimo to dbają o to, żeby osobiście uczestniczyć w każdym projekcie. Uwielbiają dyskutować ze strategami i poznawać opinie designerów.

Witalis Jackiewicz
icon
Witalis Jackiewicz
Creative Director
Walentyn Duchniewicz
icon
Walentyn Duchniewicz
CEO

Zespół

PG Brand Reforming Company to miejsce, gdzie doceniana jest indywidualność. Punkt widzenia każdego w zespole jest dla nas niezwykle ważny. Dzięki temu na każdy projekt jesteśmy w stanie spojrzeć z różnych stron.

Alina
Alina
Brand Consultant
Magdalena
Magdalena
Head of Strategy
Antoni
Antoni
ART DIRECTOR
Włodzimierz
Włodzimierz
SENIOR DESIGNER UX/UI
Dennis
Dennis
COPYWRITER
Anastazja
Anastazja
SENIOR STRATEGIST
Daria
Daria
SENIOR STRATEGIST
Anastazja
Anastazja
ACCOUNT MANAGER
Nadzieja
Nadzieja
ACCOUNTANT
Daria
Daria
DESIGNER
Anna
Anna
STRATEGIST
Vlad
Vlad
SALES MANAGER

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT