fbpx

Witalij Jackiewicz

About

Witalij Jackiewicz od kilkunastu lat z powodzeniem buduje i prowadzi zespół strategów, copywriterów i art directorów w PG Branding. W codziennej pracy stawia na ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz budowanie silnego, doświadczonego teamu ekspertów. Obok dopracowanej strategii i oryginalnego designu stawia na relacje z klientami. W efekcie agencja może pochwalić się nie tylko szerokim portfolio, ale też wysoką satysfakcją partnerów. Klienci doceniają zespół PG za wysoki poziom przemyślanej i dokładnie opracowanej strategii, nieszablonowe pomysły i wyjątkowe poczucie estetki w projektowaniu. Pracownicy cenią go za ciągłą motywację.

W 2019 roku współzałożyciel agencji wprowadził firmę na platformę Upwork. Rzetelność dostarczanych projektów dla klientów na całym świecie sprawiła, że PG Branding osiągnęła status jednej z najbardziej na świecie rozpoznawalnych agencji w serwisie.

Prywatnie mąż, tata i opiekun Kontiego – niesfornego psiaka rasy corgi. Fan czterech kółek, jogi i wypraw po polskich górach.

Vitalii_new-photo

Main awards

World Brand Design Society (UK) TheDieline (USA) Effie (Belarus) Pentawards (UK) German Design Award (Germany) Ad Star (South Korea) White Square (Belarus) LAMA Award (Belarus) ADNAK (Belarus) KIAF (Ukraine) Ad Black Sea (Georgia).

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT