Tworzenie marek

Przekształcamy produkty i usługi tak, by stały się bestsellerami na rynku.

Tworzenie marek

Wiemy, w jaki sposób zmienić produkt lub usługę, by stał się bestsellerem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda konkurencja w kraju i za granicą. Coraz trudniej o uwagę konsumenta. Niełatwo wyróżnić się na półce i zdobyć nowych odbiorców. Wymagania klientów rosną wraz ze wzrostem konkurencyjnych marek. Dlatego tak istostne jest stworzenie marki, która się wyróżnia, ma swoją niszę i unikatowy wygląd.

W grupie PG-branding pomagamy naszym klientom realizować najbardziej odważne projekty biznesowe. Razem wybieramy kierunek działań. Naszym nadrzędnym celem jest kreowanie emocjonalnej i spójnej koncecpji wizualnej.

ETAP 1: ANALIZA

To etap zbierania informacji o produkcie lub usłudze. Musimy dowiedzieć się wszystkiego o konkurencji, konsumentach i sytuacji na rynku. Wyróżniamy mocne strony produktu i definiujemy USP (unique selling point). Określamy też cechy marki i jej potencjał.

ETAP 2: DEFINICJA MARKI

Po analizie danych definiujemy, jak marka powinna wyglądać w przyszłości. Bardzo ważne jest, by na tym etapie doprecyzować nawet najdrobniejsze szczegóły wizerunku. W wyniku tych działań powstaje platforma marki.

ETAP 3: NAMING

Naming to jeden z ważniejszych etapów pracy nad nową marką. Opracowanie trafnej nazwy może znacząco wpłynąć na rozpoznawalność produktu na półce. Poświęcamy temu etapowi dużo uwagi. Tworząc nazwę pracujemy przy pomocy metod opartych na USP marki i jej pozycjonowaniu.

ETAP 4: DESIGN

Warstwa wizualna to główny kanał percepcji marki. Projekty graficzne to naturalna kontynuacja pozycjonowania produktu lub usługi. Obraz jest również nośnikiem wiadomości. Wszystkie koncepcje namingowe i designerskie sprawdzamy podczas badań z grupą docelową.

NASZE DOŚWIADCZENIE

□ Opracowanie marki lodów Zrozumieliśmy jak dorośliśmy
□ Opracowanie marki batoników twarogowych w czekoladzie Feelin
□ Kreacja marki batoników proteinowych Whatthebug*?!
□ Opracowanie marki Gin’u Gintellmen
□ Opracowanie marki wina MeSorta
□ Opracowanie marki likieru Limontone
□ Opracowanie marki serów Cheeseninja

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]