fbpx
ProWine

ProWine

Kolekcja win wybrana przez profesjonalistów

Prowine to ekskluzywny butik z szerokim wyborem win. Zadaniem, przed jakim stanęliśmy, było stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej podkreślającej profesjonalizm w doradztwie doboru najlepszego trunku.

Wyborem niemal oczywistym było ukrycie butelki wina w logo. Jednak ProWine to nie po prostu kolejny sklep z winami. Dlatego też nie zatrzymaliśmy się na samej butelce. Wpadliśmy na pomysł, by profesjonalizm zobrazować postacią sommeliera. I nie jest to tylko jeden sommelier. Stworzyliśmy pięcioro profesjonalistów podczas degustacji. Jest tu, między innymi, ekspert sprawdzający szklankę, smakujący trunek, czy też oceniający jakość napoju. 

Oprócz konotacji z butelką wina i sommelierem, postawiliśmy “kropkę nad i”. I to dosłownie. W logotypie nad “i” widoczna jest kropla czerwonego wina. 

Klient:

Prowine

Usługa:

Corporate Identity

ProWine image
ProWine image
ProWine image
ProWine image ProWine image
ProWine image ProWine image
ProWine image

Klient:

Prowine

Usługa:

Corporate Identity

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT