fbpx
Old Legends

Old Legends

Marka whisky "Old Legends"

“Old Legends” to nowa marka whisky stworzona dla młodych ludzi. Świat brandów whisky dotychczas bazował na tradycji, historii i legendach tworzenia unikalnych receptur

Naszym zadaniem była zmiana tej percepcji i skierowanie komunikatu do znacznie młodszego targetu. Badania marketingowe, jakie przeprowadziliśmy, jasno udowodniły, że dla młodszego pokolenia nie jest istotna tradycja, czy historia. To inna grupa kierująca się innymi wartościami i mająca innych bohaterów. Idolem młodych jest typowy hacker. To nie tylko digitalowy świat, ale przede wszystkim wyraz buntu wobec aktualnego porządku. Jednocześnie to metafora profesjonalizmu, zawodowstwa i jakości produktu. Na tych przesłaniach zaczęliśmy projektować nowe opakowanie whisky. Efekt holograficzny na etykiecie to odzwierciedlenie naturalnego środowiska dla młodszych – świata internetu.

Case study “Old Legends” został opublikowany na najbardziej popularnym na świecie serwisie w branży opakowaniowej – na amerykańskim portalu TheDieline.

Klient:

Distillery Naroch

Usługa:

Packaging Design

Old Legends image
Old Legends image
Old Legends image
Old Legends image
Old Legends image

Klient:

Distillery Naroch

Usługa:

Packaging Design

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT