fbpx

Naroczański

Projekt to hołd oddany tradycjom mieszkańców Białorusi

Otrzymaliśmy brief na stworzenie nowego opakowania dla marki Narochansky Samogon. Opakowanie miało odzwierciedlać autentyczność i oryginalność receptury produktu.

Samogon to mocny napój alkoholowy. Wytwarzany jest dzięki zmieszaniu destylatów alkoholowych i zbożowych. Są one wynikiem destylacji fermentowanej brzeczki ziaren zbóż. To niezwykle ważny element białoruskiej tradycji. Napój jest znany na Białorusi oraz w krajach ościennych.

Design podkreśla jakość produktu. Na opakowaniu przedstawiamy proces produkcji i wielopoziomową filtrację. Kluczowym elementem jest blok z logotypem oraz autorska ilustracja miedzianej kostki destylacyjnej. To właśnie dzięki tej kostce wytwarzany jest samogon.

Koncepcja opakowania podkreśla tożsamość napoju i nawiązuje do lokalnej produkcji. Dyskretnie wplątane kłosy na opakowaniu informują konsumenta, że produkt jest zbożowy.

Projekt to hołd oddany tradycjom mieszkańców Białorusi. Cieszymy się, że w tak trafny sposób udało nam się oddać kulturę i tradycję w jednym opakowaniu.

Klient:

Gorzelnia "Narocz"

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

project image
project image
project image
project image project image
project image

Klient:

Gorzelnia "Narocz"

Usługa:

Packaging Design
Ilustracje

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT