fbpx
KROKI

KROKI

KROKI do Twojej przygody!

Projekt opakowania dla marki solonych przekąsek kukurydzianych „KROKI” od firmy Vitba skierowany do młodego odbiorcy.

Solone kulki kukurydziane to nietypowa kategoria produktów na białoruskim rynku. Zadaniem PG  w tym przypadku było stworzenie, dla młodej i aktywnej grupy docelowej, odświeżonego wizerunku tej kategorii produktowej. Dodatkowym elementem było wywarcie pozytywnych skojarzeń z pikantną wersją kulek kukurydzianych.

Nazwa KROKI (po białorusku oznacza to samo co po polsku) oddaje aktywność i dynamizm marki, nawiązuje do stylu życia konsumentów. Na opakowaniu każdego smaku pojawia się inna para postaci. Dodatkowo, każde opakowanie symbolizuje inny kraj  (np. ser – Francja). Rozróżnienie pomiędzy poszczególnymi rodzajami chrupek podkreślane jest ilustracjami i kolorystyką, które są unikalne dla każdego z nich. Ilustracje tworzą wyjątkowy świat KROKI, tak bogaty w wydarzenia jak życie naszych klientów.

Jedną z form przekazu stosowanych przez markę jest oferowanie konsumentom pomysłów pobudzających emocje, zachęcanie do dzielenia się swoim hobby, dodawanie odwagi i motywacji do realizacji pomysłów. Hasłem reklamowym kampanii jest „KROKI do Twojej przygody!”. Przekaz jaki ze sobą niesie jest emocjonalny, aktywny, inspirujący, odważny i trochę zarozumiały.

Klient:

Vitba

Usługa:

Packaging Design
Pozycjonowanie
Naming
Komunikacja

KROKI image
KROKI image
KROKI image
KROKI image
KROKI image
KROKI image KROKI image
KROKI image KROKI image
KROKI image

Klient:

Vitba

Usługa:

Packaging Design
Pozycjonowanie
Naming
Komunikacja

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT