fbpx

Imbirych

Ostrość imbiru, słodycz miodu i kwaśny posmak cytryny w jednej butelce

„Imbirych” to mocny napój o zawartości alkoholu 56%. Receptura opiera się na dawnych sposobach połączenia imbiru, miodu i cytryny.

Aby podkreślić tradycje, jakie są zachowane przy tworzeniu alkoholu, zdecydowaliśmy się położyć nacisk na odręcznie tworzone przepisy. Tak samo jak nasze babcie w przeszłości dodawały na papierze sprawdzone receptury, tak samo nasz zespół podkreślał pochodzenie na opakowaniu.

Sama etykieta na butelce pełni tu rolę „paszportu”. Stworzyliśmy odpowiednią pieczęć i podpis. Odręczne akcenty, ilustracje i grawerowanie oddają charakter prawdziwego rękodzieła.

To, na co uwagę zwracają konsumenci, to duża liczba „56” na opakowaniu. Wysoka zawartość alkoholu jest tutaj głównym USP produktu, dlatego uwypuklenie procentowej zawartości alkoholu było dla nas priorytetem.

Postawiliśmy na ciepłe kolory. To ciepło ma za zadanie przedstawienie symboliki przepływu ciepła po całym ciele po spróbowaniu Imbirychu.

Klient:

LLC "Bulbash"

Usługa:

Packaging Design

Imbirych image
Imbirych image
Imbirych image
Imbirych image Imbirych image
Imbirych image

Klient:

LLC "Bulbash"

Usługa:

Packaging Design

Other works

Take a look at our other projects:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT