fbpx
Good Mood

Good Mood

Paczka na imprezę

Krasny Pishchevik poprosił nas o pomoc we wprowadzeniu na wschodni rynek zupełnie nowego produktu. Poznajcie Good Mood - żelki z alkoholem.

Na początku zbadaliśmy rynek. Sprawdziliśmy, czy tak innowacyjny produkt spodoba się konsumentom i czy ma szansę osiągnąć sukces. Do tej pory w kraju nie było jeszcze czegoś, co łączyłyby żelki ze smakiem alkoholu. Po długim reaserchu i przeprowadzonych wywiadach mogliśmy potwierdzić tezę klienta. Mieliśmy twarde dane na słusznie stawiane cele biznesowe. 

Kolejnym dużym etapem projektu było stworzenie zupełnie od podstaw nowej marki. W tym procesie najpierw określiliśmy grupę docelową, zidentyfikowaliśmy kanały sprzedaży, po czym rozpoczęliśmy pracę nad nazwą i designem. 

Nazwa “Good Mood” nawiązuje do dobrej imprezy i doskonałego humoru. Dobry nastrój może nam towarzyszyć nawet bez alkoholu. Żelki są na to gotowym rozwiązaniem. Design z kolei przenosi nas w kosmos. Srebrna kolorystyka opakowań ma na celu wyróżnienie się na półce i pozycjonowanie się w kategorii marek premium.

Klient:

JSC Krasny Pishevik

Usługi:

Pozycjonowanie
Naming
Packaging Design

Good Mood image
Good Mood image Good Mood image
Good Mood image
Good Mood image

Klient:

JSC Krasny Pishevik

Usługi:

Pozycjonowanie
Naming
Packaging Design

Inne prace

Zobacz nasze inne realizacje:

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami. Do każdego briefu podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej na każde pytanie.

Zacznijmy pracę!

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne briefy. Do każdego z nich podchodzimy z odpowiednią uwagą. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

KONTAKT