Design marki

Tworzymy kompleksowe wizerunki marek. Stawiamy na przyciągnięcie uwagi konsumentów. Zawsze wyróżniamy się na tle konkurencji.

Design marki

Design nieraz mylnie określany jest mianem obrazu. Warstwa graficzna produktu niesie ze sobą znacznie więcej; określa klimat, jest nośnikiem wiadomości, może wywoływać zaciekawienie lub zaskoczenie. Tworzenie odpowiedniego designu to jeden z ważniejszych etapów kreowania marki.


ETAP 1: ANALIZA

Zbieramy najlepsze przykłady designu marek z tej samej kategorii produktowej. Analizujemy konkurencję krajową i zagraniczną. Sprawdzamy, jak produkt jest postrzegany przez konsumentów.

ETAP 2: KREACJA I STRATEGIA

Na podstawie analizy opracowujemy potencjalne kierunki rozwoju designu marki. Po wspólnym wyborze właściwej drogi, tworzymy konkretne propozycje kreatywne.

ETAP 3: DESIGN

To jeden z najciekawszych etapów projektów. Wiemy, że do opiniowania projektów potrzeba kilku niezależnych poglądów. Dlatego staramy się, aby nad koncepcjami pracowały niezależnie różne zespoły projektantów.

ETAP 4: TESTY

Przy każdym projekcie zdecydowanie rekomendujemy testy wszystkich koncepcji. Testy odbywają się podczas badań konsumenckich. To najlepsza droga do uzyskania obiektywnej opinii na temat powstałych propozycji kreatywnych.

NASZE DOŚWIADCZENIE

□ Stworzenie systemu idendyfikacji wizualnej Szef Kuchni
□ Kreacja projektu opakowania dla limitowanej serii piwa Bobrov limited edition
□ Kreacja projektu opakowania dla whisky Old Legends
□ Kreacja projektu opakowania dla marki piwa pszenicznego Rechytskae Belaye
□ Krecja designu opakowania dla chipsów Onega
□ Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej dla Wargaming Global Development

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]