Design marki

Projekt wizualny Państwa towaru bądź usługi uczynimy dziełem sztuki, żeby od pierwszego
spojrzenia przyciągać uwagę konsumentów.

Design marki

Jak powinien wyglądać design, aby zyskać popularność? Jakie potrzebne są słowa, skojarzenia, obrazy? Jakie kształty należy stosować dla tego, żeby design pracował zgodnie z planem? Design – to język, w którym przemawiają produkt i usługa. Język, który powinien być zrozumiały i przyjemny dla końcowego konsumenta.
Nasza firma, to swego rodzaju tłumacz, który pomaga w komunikacji miedzy produktem a konsumentami. Tworzymy design, który czyni dialog konsumenta z produktem skutecznym i owocnym.

KROK 1: ETAP BADAWCZO-ANALITYCZNY

Pracując nad designem należy koniecznie rozumieć, jak wygląda półka, jak wyglądają odpowiedniki zachodnie, jak konsumenci postrzegają to, co już jest oraz jakie są ich oczekiwania.

KROK 2: ETAP TWÓRCZOŚCI I STRATEGII

Jakikolwiek design jest czymś większym, niż po prostu wizualizacja. Niesie w sobie określony sens, i właśnie ten sens należy, przede wszystkim, określić. W tym celu wykorzystujemy wiele kreatywnych metod.

KROK 3: ETAP DESIGNU

Kiedy określono wszystkie sensy możemy rozpocząć najbardziej magiczny proces – proces, kiedy obraz, który powstał w głowie artysty, staje się rzeczywistością.

KROK 4: ETAP TESTOWANIA

W każdym projekcie zalecamy testowanie wszystkich układów na konsumentach, przecież tylko oni mogą w pełni obiektywnie ocenić rozwiązania designerskie oraz wybrać tę opcję, która przemawia do niego w jego języku.

NASZE DOŚWIADCZENIE

□ Design własnej marki handlowej dla sieci sklepów dziecięcych Buslik, Gruppa CDRL;
□ Roczna kompleksowa obsługa w zakresie designu Browaru Aliwarija w roku 2014;
□ Obsługa kompleksowa w zakresie designu Banku Rozwoju Republiki Białorusi S.A., Białoruskiej Federacji Hokeju na Lodzie, Parku Przemysłowego Wielki Kamien, Bevalex Sp. z o. o.;
Tworzenie gadżetów reklamowych dla producenta sprzętu AGD Atlant S.A., Belinvestbank S.A., zakładu ubezpieczeń Promtransinvest S.A., krajowego operatora telekomunikacyjnego BELTELECOM (Białoruś).

Aby zobaczyć więcej naszych prac – przejdź do portfolio lub pobierz prezentację.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬
    +48 574 087 238

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.