Keep calm and RELAKES

Wydawałoby się, jeszcze parę lat temu znaczenie słowa „vaping” można było tylko zgadywać, a już dzisiaj wiele kto z autopsji wie o zaletach i wadach tego zajęcia. Szybki rozwój rynku e-papierosów utrudnił wejście na niego nowych graczy, przecież asortyment dostępnych wkładów jest bogaty w zupełnie niewiarygodne smaki i objętości. Po to, żeby wyróżnić się na tle producentów i dostawców w danej kategorii nasz zespół zabrał się za tworzenie niezapomnianej nazwy i jaskrawego designu.
Nazwa RELAKES powstała z fuzji dwóch angielskich słów – „relax” (odprężać się), co jest celem prawie wszystkich wielbicieli wapowania, oraz „lakes” (jeziora), które są naturalnym wcieleniem płynu. Wzór pojemników za pomocą „hipnotycznych” linii tworzy obraz czegoś fantastycznego, a jednocześnie uspokajającego. Każdy smak różni się kolorem, który podświadomie z nim się kojarzy: Lemonade – żółty, Crazy Cucumber – zielony, itd.

Wyniki

Płyny do e-papierosów RELAKES z pewnością weszły na rynek białoruski uzyskując pozytywne opinie o jakości i walorach wizualnych produktu.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]