«Pobawcie się czcionkami»

Sukces strategii rozwoju każdej marki składa się z wielu różnych czynników. Bardzo istotne jest, żeby design oddawał wszystkie funkcjonalne i emocjonalne zalety towaru, które były ustalone w drodze badań oraz założone w platformie marki. Wszystko, aż po najdrobniejsze rysy obrazu wizualnego musi maksymalnie korelować z podejmowanymi decyzjami strategicznymi. Wszystko. Nawet czcionka. Szczególnie czcionka.

.

Żeby pozyskać nowych klientów, przy tworzeniu upominku firmowego postanowiliśmy nie tylko wykorzystać metaforę „Pobawcie się z czcionkami”, dosłownie dając klientom i partnerom możliwość „pobawić się”, lecz również zaoferować narzędzie do uzyskania rabatu na nasze usługi. Cecha szczególna kostki Rubika polega na tym, że na każdej z jej stron umieszczono czcionkę z własna nazwą oraz unikalnym właściwym tylko dla niej charakterem: Helvetica, Comic sans, Bannikova, Clarendon, Rosamunda. Zachęciliśmy klientów do wysłania do nas swoich zdjęć z kostka, wtedy otrzymywali od nas prezent-niespodziankę.

Kostkę prezentowano 15 firmom, z których trzy przysłały nam zdjęcia i zostały naszymi stałymi klientami.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]