Białoruska Federacja Hokeju na Lodzie

Przed naszym zespołem postawiono zadanie odzwierciedlić w logo Białoruskiej Federacji Hokeju na Lodzie narodową symbolikę pasującą do tematyki hokejowej oraz opracować taki styl firmowy, który demonstrowałby specyfikę tego rodzaju sportu. Ze szczególną ostrożnością podeszliśmy do tego projektu, gdyż przyszły styl miałby kształtować wizerunek białoruskiego hokeju na całym świecie.

Wynikiem prac został znak, który podkreśla samoistność Białorusinów za pomocą znanego ozdobnika figurującego na narodowej fladze. Na logo znalazły się atrybuty hokeju w postaci skrzyżowanych kijów. Kształtem logo przypomina tarczę, co podkreśla męski charakter tego rodzaju sportu, jego siłę i emocje. Podstawą stylu firmowego jest niezwykły i dynamiczny obraz – trajektoria zwycięskiego krążka, który odbijając się od ścianek boiska tworzy ciekawe desenie i trafia wprost do bramki przeciwnika.

Wyniki

Nowe logo i styl firmowy nadały Federacji Hokeju współczesny obraz zachowując przy tym białoruską symbolikę.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬
    +48 574 087 238

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]