ESTETYKA BETONu

Czarne i białe. Dzień i noc. Ogień i woda. Wydawałoby się, ze kompletne przeciwieństwa nie mogą same z siebie znaleźć się w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Jednak nasz klient Styl-Decor w niewiarygodny sposób łączy w swoich wyrobach dekoracyjnych dwa takie przeciwieństwa – moc betonu oraz elegancję. Nasza firma pomogła w uświadomieniu konsumentom wyjątkowości takiego połączenia.

We współpracy z klientem stworzyliśmy nową markę BetON, łączącą w sobie słowo "beton" oraz akcent na estetykę rozwiązań (od angielskiego „bet on” – „stawiać na”). Podstawowym narzędzie komunikacji z konsumentami jest katalog produktów, pierwotnie pełniący funkcję techniczną, teraz wypełniony finezyjną i elegancją grafiką.


Wyniki

Katalog został opracowany w taki sposób, aby w przystępny i elegancki sposób pokazać konsumentom wyjątkowość produktów naszego klienta, co pozwoliło umocnić pozycję klienta na rynku.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]