Eco-market PASTERNAK

Wegetarianizm, sport, gospodarstwa farmerskie – kto by pomyślał, że to wszystko na stałe wejdzie w życie współczesnego człowieka? Ruch w kierunku zdrowego układu życia w Europie rozpoczął się nie tak dawno temu, lecz zdążył już dotrzeć na Białoruś. Projekt Pasternak – to swego rodzaju zielona konferencja, gdzie spotykają się ludzie, którym nie jest obojętne, co oni jedzą, jak organizują własny dzień, co czeka na nasze środowisko naturalne w przyszłości. Po to, żeby podkreślić całą istotę danego projektu oraz za pomocą obrazów wizualnych szybko donieść ją do wszystkich zainteresowanych, nasz zespół pomógł zaprojektować styl firmowy tego przedsięwzięcia.

Wydawałoby się, nie ma co dużo myśleć, żeby zaprojektować kluczowy element wizualizacji dla Eco-marketu – wystarczy naszkicować dowolny owoc lub warzywo, a mamy zarazem minimalizm, prostotę i sens. Ale postanowiliśmy zrezygnować z tak łatwego i popularnego rozwiązania i sięgnąć głębiej: marchew, to bez wątpienia źródło naturalnych korzyści, ale nie możemy je zobaczyć od razu, możemy je odczuć dopiero, kiedy tę marchew zjemy. Natomiast, pierwszy kontakt wizualny ze wspomnianą korzyścią odbywa się w momencie, kiedy na grządce widzimy wystającą z ziemi zieleń. W ten sposób przeprowadzono paralelę miedzy pierwszą stycznością z korzyścią płynącą z warzyw a pierwszym spotkaniem z Eco-marketem.

Wynik

Projekt Pasternak już od kilku lat wykorzystuje nasz minimalistyczny obraz, który łatwo adaptuje się na dowolnych nośnikach.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬
    +48 574 087 238

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]