Credo Dialogue

Credo Dialogue – to firma wykorzystująca w swojej pracy technologie nowoczesne. Aby w pełni zademonstrować profesjonalizm w dziedzinie zaawansowanych technologii firmie był potrzebny jednolity styl firmowy. Przed naszym zespołem postawiono zadanie odnaleźć kluczową wizualizację dla logo oraz ułożyć księgę marki, która pozwoliłaby poprawnie wykorzystać wszystkie elementy stylu.

Logo zostało oparte o dwie pierwsze litery nazwy firmy – C oraz D. Dziękii oryginalnej pisowni udało się odzwierciedlić element, który jest kluczowym obrazem rozmowy, komunikacji, dialogu. Zastosowany w stylu firmowym kolor niebieski podkreśla innowacyjność, technologię, ruch do przodu.

Wyniki

Gdyż zdanie o firmie układa się już po pierwszym kontakcie wzrokowym, nowy styl pozwala firmie codziennie budować prawidłowy wizerunek wśród klientów i partnerów.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬
    +48 574 087 238

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]