Piąta rocznica Banku Rozwoju

W 2016 roku Bank Rozwoju Republiki Białoruski obchodził swoje piąte urodziny. Przez ten czas bank zrealizował wiele dużych projektów odgrywających istotną role w rozwoju społeczno-gospodarczym kraju. Urodziny banku były znaczącym wydarzeniem nie tylko dla pracowników banku, ale też jego partnerów i klientów, Nasza firma wzięła udział w tworzeniu jubileuszowej wizualizacji, która mogłaby opowiedzieć o ważnej rocznicy i przybliżyć dotychczasowe działania banku na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Za podstawę wizualizacji posłużyły elementy opracowanego wcześniej systemu identyfikacji wizualnej. Motywem przewodnim wizualizacji został ptak jako symbol niesienia dobrych wiadomości i nowych pomysłów. Na tej podstawie również zostały opracowane wzory nośników reklamowych, guideline, limitowane wydanie albumu poświęconego historii i osiągnięciom Banku przez ostatnie pięć lat.

Wyniki

Opracowana wizualizacja spełniła oczekiwania klienta, podkreślając znaczenie działalności Banku Rozwoju na przestrzeni pięciu lat.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬
    +48 574 087 238

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]