Employer branding

Podnosimy prestiż Państwa firmy w oczach własnych pracowników
celem poprawy atmosfery pracy i pozyskania
nowych profesjonalistów do Państwa zespołu.

Employer branding

Każdy obszar życia człowieka jest na swój sposób ważny: w którymś on się rozwija, w kolejnym wypełniają go emocje. Jednym z takich obszarów jest miejsce pracy. Przecież, w pracy człowiek niejednokrotnie spędza więcej czasu, niż w rodzinie. Każdy pracownik buduje określone oczekiwania wobec swojego miejsca pracy. I nie zawsze te oczekiwania dotyczą wyłącznie składowej materialnej.
Zadaniem naszym, jako agencji, jest pomoc Państwa firmie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy z tym, aby zwiększyć skuteczność procesów przyciągania, angażowania i retencji Państwa pracowników.

*HR - "Human Resources".

KROK 1: WEWNĘTRZNA I ZEWNĘTRZNA ANALIZA SYTUACJI

Marka pracodawcy jest zawsze, pytanie – jest dobra czy zła? Dlatego przy jej opracowaniu istotne jest rozumienie rzeczywistej sytuacji w Państwa firmie i wśród konkurencji. Dokąd podąża firma? Jak postrzegają ją pracownicy? Dokąd podąża konkurencja?

KROK 2: OPRACOWANIE MARKI PRACODAWCY

Na tym etapie odbywa się wyszczególnienie głównych firmowych wartości funkcjonalnych, jak i emocjonalnych, które przyciągają uwagę potencjalnych pracowników. Całość informacji przekształca się w platformę marki, która pomaga Państwu wyróżnić się na rynku pracy i pozyskać do swojego zespołu prawdziwych zawodowców.

KROK 3: WDROŻENIE MARKI PRACODAWCY

Wykreowana marka nie powinna istnieć tylko na papierze. Są to wartości, które zna i wykorzystuje w pracy każdy Państwa pracownik. Jest to cel, do którego dążą wszyscy, i w tym również kierunku podażą firma. Ponosimy odpowiedzialność za to, żeby opracowana platforma marki jak najprościej i bezkonfliktowo została zaakceptowana przez wszystkich pracowników Państwa firmy.

KROK 4: SZKOLENIE Z ZAKRESU PRACY Z MARKĄ PRACODAWCY

Specjaliści naszej agencji przeprowadzą z Państwem serię treningów, które pozwolą Państwu samodzielnie korygować markę pracodawcy i wyprowadzić na nowy wyższy poziom Państwa firmę.

NASZE DOSWIADCZENIE

□ Opracowanie marki pracodawcy dla World of Tanks
□ Opracowanie kompleksowej marki pracodawcy dla Agencji Brandingowej [PG];
□ Opracowanie marki pracodawcy dla holdingu Santa

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬
    +48 574 087 238

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.