Doradztwo brandingowe

Jak najlepiej stworzyć produkt i wprowadzić go na rynek? W jaki sposób zwiększość lojalność wobec marki? Analizujemy obecną sytuację marki na rynku i doradzamy, jak przekonać do niej konsumentów.

DORADZTWO BRANDINGOWE

Każdy produkt lub usługa natrafia często na okres recesji. To trudny czas dla firmy. Pomagamy podjąć decyzję, czy w takiej sytuacji warto stworzyć nowy produkt, czy też lepiej odświeżyć markę.
Podczas pracy nad doradztwem brandingowym stawiamy na wszechstronną analizę marki. Identyfikujemy problemy i wyzwania. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej stworzyć realne plany możliwych rozwiązań.

ETAP 1: ANALIZA PORÓWNAWCZA SYTUACJI BIEŻĄCEJ

Aby skonstruować najlepsze rozwiązania dla marki, musimy najpierw poznać źródło powstania problemu. Korzystamy z konkretnego zestawu metod i narzędzi badawczych. Na tym etapie zbieramy jak największą ilość informacji i analizujemy je.

ETAP 2: OPRACOWANIE REKOMENDACJI

Po analizie otrzymanych danych poszukujemy najbardziej efektywnych i unikatowych rozwiązań. Tworzymy alorytmy naprawy firmy. Wspólnie z klientem określamy zarys rekomendacji rozwiązań.

ETAP 3: WPROWADZENIE ZMIAN

W celu osiągnięcia porządanych efektów dla firmy, opracowujemy szczegółowy plan działania i wdrożenia zmian.

ETAP 4: OCENA EFEKTYWNOŚCI

Każdy projekt powinien mieć jasno określony cel; przyciągnięcie nowych klientów, zwiększenie rozpoznawalności, czy podwyższenie wyników sprzedaży. Na bieżąco analizujemy wprowadzane zmiany i obserwujemy postęp. Pozwala nam to na osiągnięcie maksymalnej efektywności i wyznaczenie kolejnych działań

NASZE DOŚWIADCZENIE

□ Doradztwo brandingowe przy tworzeniu nowej marki eksportowej dla marki Movel
□ Doradztwo przy wyborze metod badawczych oraz doradztwo brandingowe w projekcie programu lojalnościowego marki Chameleon

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.
[contact-form-7 404 "Not Found"]