Doradztwo brandingowe

Dokonamy analizy bieżącej sytuacji Państwa marki i zaproponujemy szereg działań, które pomogą
marce zostać brandem.

Doradztwo brandingowe

Bardzo często firmy, które napotykają pewne trudności w trakcie prowadzenia biznesu, zaczynają szukać problemów w personelu, kosztach, jakości produktu i całkowicie zapominają o marce. Podczas, gdy jakościowy brand stanowi rękojmię owocnej egzystencji na współczesnym konkurencyjnym rynku.
Oferując usługi w zakresie doradztwa brandingowego nasza firma kładzie nacisk na wszechstronną analizę marki przedsiębiorstwa. Dostrzegając konkretne niedociągnięcia robimy wszystko, co jest możliwe, aby usunąć te problemy w najkrótszym czasie. Doradztwo brandingowe obejmuje cztery etapy:

KROK 1: ANALIZA BIEŻĄCEJ SYTUACJI I POSTRZEGANIA MARKI

Zanim przystąpimy do rozwiązywania problemów należy zrozumieć, w którym miejscu te problemy powstały. Gromadzimy i analizujemy duży wolumen informacji uzyskiwanych w trakcie komunikacji z Państwem.

KROK 2: WYPRACOWANIE REKOMENDACJI

Świeże spojrzenie z zewnątrz pozwala znajdować bardziej skuteczne i nietuzinkowe rozwiązania istniejących problemów. Na tym etapie odbywa się wypracowanie algorytmu poprawy bieżącej sytuacji firmy. Rekomendacje mogą dotyczyć rozmaitych kierunków pracy: kompleksowy branding klasyczny, HR-branding, Digital branding, etc.

KROK 3: IMPLEMENTACJA ROZWIĄZAŃ

W tym samym stopniu, co Państwo jesteśmy zainteresowani tym, aby wszystkie wypracowane rozwiązania przyniosły oczekiwane skutki. Dlatego proponujemy szereg treningów i rekomendacji dotyczących ich prawidłowej implementacji.

KROK 4: OCENA SKUTECZNOŚCI

Dowolny projekt zakłada określone cele: wzrost sprzedaży, zwiększenie rozpoznawalności, pozyskanie nowych klientów, itd. Analizujemy dane po wdrożeniu zmian z tym, żeby monitorować bieżącą efektywność i rozumieć, w którym kierunku należy podążać dalej.

NASZE DOŚWIADCZENIE

□ Doradztwo brandingowe w ramach projektu tworzenia nowej marki handlowej dla firmy Mogilevliftmash S.A.

Dziękuję za uwagę!

Portfolio

Zobacz przykłady najlepszych prac powstałych
w naszym studiu!

PG Branding Team

Szukasz kreatywnego partnera? Napisz do nas!

* Wszystkie pola są wymagane!

Kontakt

  1. Adres
    Royal Wilanów, F. Klimczaka 1, Bee Creative, 02-779 Warszawa
  1. Biuro
    ‭+48 602 386 424‬
    +48 574 087 238

Nasze portfolio

Pobierz nasze portfolio, aby zobaczyć przykłady najlepszych prac stworzonych przez nasze studio. Zostawiając swoje dane osobowe zgadzasz się na otrzymywanie ofert handlowych od naszego studio.